Firma Dobre Imprezy wystartowała w 2009 roku z inicjatywy Andrzeja  i jest to firma rodzinna. Andrzej, Mateusz, Marcin, Adam tworzą dwie ekipy, pierwsza to Andrzej i Mateusz a druga to Marcin i Adam. Ponad 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez Andrzeja i Marcina to gwarancja pełnego profesjonalizmu. Andrzej pracował przez wiele lat w Radio oraz telewizji jako prezenter i producent, poprowadzenie dla niego imprezy to sama przyjemność.  Marcin cale życie związany z imprezami zna je od podszewki chyba nic go już nie jest w stanie zaskoczyć. Mateusz i Adam związani z Dobrymi Imprezy od 2009 roku w tej chwili na równi z Andrzejem i Marcinem prowadzą imprezy na najwyższym poziomie.
Firma wyspecjalizowała się w prowadzeniu imprez okolicznościowych, firmowych itp. Posiada bogate zaplecze sprzętowe, które jest własnością firmy. W ostatnim czasie rozwija usługę streamingu do Internetu realizując różne przedsięwzięcia np. transmisja Poloneza, transmisja wesela dla gości z zagranicy, którzy nie mogli przyjechać na uroczystość, realizacje z kościoła itp.
Jesteśmy elastyczni muzycznie i co do formy poprowadzenia zleconej nam imprezy. Mamy bogatą ofertę, którą z każdym klientem dogadujemy indywidualnie. Dla nas liczy się Dobra Impreza !